25 Nisan 2014 Cuma

SIRADAKİ KURABİYEMİZ DE YILIN EN İYİ EN SÜPER VE EN SABIRLI KİŞİSİNE GELSİN:)

Bu çoookkk sevimli fotoğraflı kurabiyeler de, iyi ki tanımışım dediğim nadir insanlardan biri için yapıldı.İyi ki Kurabiye Düşleri sayfasını açmaya karar vermişim ve iyi ki sizi tanımışım efenim:) Ne zaman başım sıkışsa bi alo demem yeterli oldu hep, özellikle de photoshop yaparken,yani yapmaya çalışırken:)  bazen Semra hanım şuan dersteyim desede:) bu kurabiyeleri yapmaya başlarken olumsuzluklar yakamı bırakmasa da, Kendim yaptım diye demiyorum gerçekten içime sinen nadir çalışmalarımdan oldu, doğaçlama oldu:) tabii asıl soru kurabiyenin sahibine; beğendiniz mi efenim:) 
FOTOĞRAFLI KURABİYE

FOTOĞRAFLI KURABİYE

FOTOĞRAFLI KURABİYE

FOTOĞRAFLI KURABİYE
Fotoğraflıkurabiyeler tamamen yenilebilir malzemeler ile yapılmaktadır. Üzerindeki fotoğraf yenilebilir; yenilebilir olmasını sağlayan özellikler; kullanılan mürekkebin gıda kartuşu olması ve fotoğrafın üzerine basılan kağıdın pirinç kağıdı (icing sheet) olması...  

2 yorum:

  1. Beğenmek ne kelime bayıldımmmmm...:) Kurabiyeleriniz kadar sözlerinizde beni çok mutlu etti. İşinizi muhteşem yapıyorsunuz. Kurabiyelerin paketlenmesi , şekli , kokusu, lezzeti hepsi harikulade. Yemeye kıyamıyorum , bitecekler diye korkuyorum. :( Uzun zamandır bu kadar mutlu olmamıştım , sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatınızda hep başarılı olacağına inandığım nadir insanlardansınız. :) Sevgiler , saygılar , hörmetler efenim. :)

    YanıtlaSil
  2. Bende uzun zamandır hiç bu kadar şımartılmamıştım efenim:))) beğenmeniz benim için önemliydi, sınavı başarıyla geçtiğime sevindim:)) Asıl ben sizi tanıdığım için çok çok şanslıyım...Saygılar efenim:)

    YanıtlaSil